Transition Technologies впровадила в українській компанії Донбасенерго свою власну систему LUXtrade для управління бізнес-процесами у сфері торгівлі електроенергією. Реалізований проект є першим впровадженням системи LUXtrade на основі загальнодоступної хмари Oracle.

Transition Technologies (TT) є постачальником високоефективних галузевих рішень, зокрема, систем у сфері енергетики та промисловості, а також державного сектору. Більшість своїх IT-рішень компанія будує з використанням технологій Oracle, спираючись при цьому на власні знання та досвід, щодо побудови бізнес-процесів в галузях, що обслуговуються. Так, зокрема, флагманом серед прикладних рішень компанії є система LUXtrade, яка підтримує бізнес-процеси та управління ризиками, пов’язані з торгівлею - енергоносіями (природний газ, електроенергія і похідні продукти).

Для того, щоб максимально полегшити та прискорити впровадження системи в компанії Донбасенерго, керівництво TT прийняло рішення розмістити розширений пакет модулів LUXtrade в публічній хмарі. Після проведення численних тестів та фінансового моделювання, було прийнято рішення про використання інфраструктури Oracle Cloud.

Розміщення системи LUXtrade в Oracle Cloud

Швидка адаптація діяльності підприємства до реалій та вимог новоствореного українського Ринку Електроенергії

Ключові клієнти рішення LUXtrade: Donbasenergo, PGE, ENEA, PGNiG, TAURON

Ціль проекту

Метою проекту було розміщення системи LUXtrade в «хмарі» Oracle з використанням Oracle PaaS (база даних в хмарі) та Oracle IaaS (обчислювальна потужність і хмарне сховище), а пізніше аналіз та конфігурація в системі бізнес-процесів Донбассенерго. Незважаючи на широкий функціональний спектр встановлюваних модулів, який охоплює процеси взаємодії з національним Оператором Системи Передачі, планування, логістику, підтримку в торгівлі та розрахунках, управління портфелем контрактів, спілкування з контрагентами, а також аналіз та звітність, весь проект тривав лише п’ять з половиною місяців.

Переваги

Використання хмарної моделі у впровадженні, пов’язувалось з низкою переваг як для кінцевого клієнта, так і для постачальника рішення. Як виявилося, розміщення аплікації LUXtrade в «хмарі» Oracle, для проекту в компанії Донбасенерго було найкращим рішенням з точки зору бізнесу. Наразі вся система LUXtrade надається, як «SaaS» в інфраструктурі Oracle Cloud для наступних закордонних клієнтів. Обслуговування хмарної системи є особливо зручною моделлю для постачальника:

  • Усі процеси управління можна виконувати віддалено, без необхідності постійних поїздок;
  • Це значно полегшує ситуацію при необхідності проведення актуалізації, розширенні функціональності системи, або адаптації до законодавчих змін і правил ринку;
  • Завдяки саме такому рішенню Клієнт завжди має доступ до системи, а саме до її актуальних версій, що дає йому велику перевагу на ринку перед іншими гравцями.

Важливою складовою моделі «SaaS» є також короткий час впровадження системи та зручний спосіб фінансування, а також можливість гнучкого управління продуктивністю навколишнього середовища.

Результати

  • вдосконалення процесів планування та логістики
  • забезпечення підтримки торгівлі і розрахунків
  • полегшення управління портфелем контрактів, покращення спілкування з контрагентами
  • систематизація аналізу та звітності
  • швидка та вчасна адаптація діяльністі підприємства до реалій та вимог новоствореного українського Ринку Електроенергії

Автоматизація обміну даних з системою MMS через виділений модуль FEMI

Femi Femi

Детальніше про компанію Донбасенерго

Донбасенерго – це провідна українська генеруюча компанія, яка розташована на сході України. Історія фірми розпочалася у 30-тих роках ХХ століття, під даною назвою функціонує з 1995 р. Компанія має дві електростанції загальною потужністю близько 3 тис. МВт.